Služby

Jedná se o poradenství (právní, firemní, celní), poradenství a konzultace v rámci Informačního centra, exportní poradenství, zajištění vzdělávání a poskytování služeb CzechPointu.

Usnadníme Vám vývoz vašeho zboží do zahraničí. Poradíme a pomůžeme zajistit průvodní doklady pro export zboží. Rozsah nabízených služeb:

 • Celní poradenství
 • Vystavování karnetů ATA
  Karnet ATA je mezinárodní celní dokument, který zjednodušuje bezcelní dočasný vývoz obchodních vzorků, zařízení potřebného k výkonu povolání, exponátů a zařízení pro účely výstav a veletrhů do zahraničí nebo vědeckovýzkumného materiálu.
 • Ověřování certifikátů o původu zboží
  Certifikát o původu zboží ("Certificate of origin") prokazuje zemi původu vyváženého zboží. Prokázání původu zboží je základním předpokladem pro přiznání celního zvýhodnění. Dále ověřujeme obchodní a dopravní faktury, důležité dopisy a další dokumenty pro mezinárodní obchod.
 • Vyhotovení exportních dokladů
  Na objednávku vypíšeme certifikát o původu zboží nebo karnet ATA po předběžné domluvě a dodání potřebných podkladů 24 hodin předem.
 • Intrastat
  Provádíme vedení agendy Intrastat.

Kontakt:
Eva Zwiebová, tel: +420 532 194 913, fax: +420 532 194 938, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.